تورهای تفریحی اسنورکلینگ

تورهای تفریحی اسنورکلینگ

تورهای تفریحی اسنورکلینگ

اسنورکلینگ از آن دست تفریحات ماجراجویانه ای است که هم به قصد تفریح و هم در سطح حرفه ای به عنوان یک ورزش تخصصی در دنیا انجام می شود و شاید تا چندین سال پیش وقتی اسم اسنورکلینگ می آمد خیلی ها دقیقا نمی دانستند که صحبت از چه چیزی است اما امروزه این ورزش بیشتر در بین مردم جا افتاده است و در منطقه هایی که دریا، اقیانوس و یا دریاچه های کم عمق وجود داشته باشد از هیجان انگیزترین کارهاست.
بهترین نکته ای که درباره ی این تفریح یا ورزش وجود دارد این است که در آن فرصتی به دست می آورید تا حیات دریایی و انواع ماهی ها،لاک پشت ها،صخره های مرجانی،گیاهان و جلبک ها،صدف ها و خیلی چیز های دیگه را زیر آب را ببینید.
در غواصی اسکوبا شما به عمق آب می روید و از آن جایی که برای گرفتن هوا دسترسی به سطح آب ندارید، باید حتما کپسول هوا همراهتان داشته باشید. ولی اسنورکلینگ فرق دارد، اسنورکلینگ به معنای جستجوی حیات آبی و گشت و گذار در دنیای زیر آب است اما برای اسنورکلینگ نیازی به کپسول هوا نیست چرا که بر خلاف غواصی، شما در سطح آب هستید و می توانید هوای مورد نیازتان را از طریق لوله ای که یک سر آن به بیرون آب است، تهیه کنید.
اسنورکلینگ یکی از تفریحاتی هست که میتونید در سفر به کشورها و دریاهای مختلف با کمترین هزینه از آن لذت ببرید.اسنورکلینگ در آب های کم عمق جواب می دهد چرا که شما نمی توانید به عمق آب بروید و برای زمان و عمق بیشتر رفتن نیاز به شرکت در دوره های غواصی آزاد دارید. .
اصلی ترین دلیل که اولین بار اسنورکلینگ به خاطر آن اختراع شد این بود که بتوان حیات زیر آب را به راحتی مشاهده کرد و به تماشای موجوداتی زیر آبی مثل ماهی ها، صخره های مرجانی، جلبک ها، شکل گیری های صخره ای متفاوت و دیگر گیاهان زیر آب پرداخت.

آیا برای اسنورکلینگ به آموزش نیاز است؟
اگر تا حالا اسنورکلینگ نکرده اید باید حتما این ورزش و تفریح را برای یک بار هم که شده امتحان کنید و این که برای این کار نیاز به یک آموزش شش ساعته شامل مطالب تئوری،آشنایی و نحوه کار با تجهیزات،نحوه اسنورکلینگ و موارد ایمنی دارید و در پایان دوره گواهینامه بین المللی اسنورکلینگ دریافت می کنید.
بدون شک اسنورکلینگ یکی از بهترین فعالیت های تفریحی دنیاست و بهترین شکل آن، انجام این فعالیت به همراه گروه است تا تنهایی، هم اینکه درجه ی امنیت تان بالاتر می رود و هم این که سرگرم کننده تر است. هم لذت می برید، هم یک نوع ورزش است هم به خاطر این همه زیبایی ای که در زیر آب وجود دارد، قدردان نعمت های خداوند می شوید.

تور اسنورکلینگ
دو روزه»»»روز اول آموزش و اسنورکلینگ در ساحل تخت جمشید قشم_روز دوم اسنورکلینگ در ساحل لارک»»»زمان از ۸صبح تا ۱۲ظهر»»»»۲۵۰.۰۰۰تومان
امکانات تور:آموزش،صدور گواهینامه بین المللی،تجهیزات اسنورکلینگ،قایق،مربی،آب معدنی،آب میوه و دوش